חנויות איקומרס כאפיקי השקעה

העולם הדיגיטלי של העידן שלנו הביא עמו אופציות השקעה מרובות. כמו נכסים בעולם האמתי, כגון נכסי נדל”ן או אפילו נכסי ידע, קיימים כיום נכסים דיגיטליים שמהווים מקור הכנסה פוטנציאלי משמעותי. אפיקי השקעה אלו באים לידי ביטוי בכניסה של חברות ואנשים פרטיים לעולם המסחר המקוון.

סוג אחד של אפיק השקעה שכזה הוא חנויות אינטרנט. חנות אינטרנט מאפשרת למשקיע למכור מוצר הקיים בבעלותו או שאותו הוא רוכש, ולייצר עבורו אפיק של הכנסה פסיבית מתמשכת.

חנויות אינטרנט

כישראלים, רבים מאתנו נוהגים להזמין מוצרים דרך האינטרנט באתרים כמו Amazon, EBay, או AliExpress. חנויות אינטרנט אלו משמשות כמאגר ענק של חנויות שמוכרות באמצעות הפלטפורמה של האתר הראשי.

מעוניינים לבחון את התאמתכם ולהצטרף למהפכת הסחר הדיגיטלי? השאירו פרטים ואחד ממנהלי הסחר שלנו ישמח לסייע בבדיקת התאמתכם.

ישנם כמה סוגים של חנויות אונליין המבצעות ecommerce. ישנן חנויות שמוכרות מוצרים דיגיטליים בלבד ואינן זקוקות למבנה פיזי. סוג נוסף הוא חנויות אשר מתבססות על חברה קיימת, שלה סניפים אמתיים והיא מפתחת חנויות אונליין כאמצעי שיווק נוסף של המוצרים לה. הסוג השלישי הוא של חנויות שמתחילות כחנות אינטרנטית והופכות בעקבות הצלחה לחנויות אשר מוכרות גם מחוץ לעולם הדיגיטלי.

גידול מתמיד בעולם ה-ecommerce

חנויות Ecommerce נחשבות כיום לאפיק השקעה אפקטיבי. תמורת השקעה ראשונית, המשתנה בגודלה בין חנות לחנות, ניתן לייצר אפיק הכנסה שממשיך לעבוד בכל שעות היממה, 7 ימים בשבוע, ולעתים בכל העולם.

נהירה אחר מותגים, שגם היא מייצגת את התקופה המודרנית שלנו, גורמת לכך שישנן חנויות אינטרנט רבות המציעות מוצרים דומים. אך כשם שיש ריבוי של חנויות, ישנו גם גידול מתמיד באחוז הקונים אונליין.

עם מהפכת הטלפונים החכמים של השנים האחרונות – השימוש הגובר בסמארטפון מתבטא גם בקניות ברשת באמצעות אפליקציות שונות ובאמצעות הנייד. נתונים אלו הופכים את אפיק ההשקעה של הנכסים דיגיטליים לכדאי יותר עבור רבים.

יש לציין כי משקיעים נוהגים באחת משתי שיטות:

  • הקמה של חנות ושיוכה לפלטפורמה אינטרנטית מובילה
  • קנייה או השתלבות בחנות אינטרנט קיימת.

לכל שיטה יש יתרונות משלה. הקמה של חנות מצריכה מעט יותר זמן עד להגעה לרווחיות. אך גם זהו אפיק השקעה יעיל ומקובל. השתלבות בחנות קיימת מאפשרת “רכיבה” על הצלחה ועל קהל גולשים קיים, מה שמאפשר רווחיות מהירה יותר, אחרי ההשקעה הראשונית.

נגישות