גם אלון גל נהנה מהכנסה פאסיבית באמצעות המודל של TCM

אלון גל, המאמן הלאומי, הוא אחד מתוך מאות הלקוחות המרוצים של חברת TCMכבר שנתיים וחצי נהנה מהכנסה פאסיבית.

אלון גל, המאמן הלאומי המשמש גם כיועץ השקעות בתוכנית הרדיו 103FM , מייעץ היכן כדאי להשקיע את הכסף שצברתם על מנת שתוכלו ליהנות מהחזר על ההשקעה ומהכנסה פאסיבית לטווח הארוך.

גל מדבר על אפיקי השקעה כדאיים ויחד עם זאת מסביר כי כיום בעידן הטכנולוגי כוחו של הסחר הדיגיטלי הולך וגובר, העולם כולו פונה לסחר הדיגיטלי, פחות אנשים פוקדים את החנויות והקניונים ויותר קונים אונליין. השקעה בנכסים דיגטליים זוכה להצלחה גדולה ולרווחים פאסיביים משמעותיים. ההשקעה יכולה להתאים ללקוחות פרטיים/ אנשי עסקים או למשל פורשי מערך הביטחון שמחפשים אפיקי השקעה ובקיצור לכל אחד!

מעוניינים לבחון את התאמתכם ולהצטרף למהפכת הסחר הדיגיטלי? השאירו פרטים ואחד ממנהלי הסחר שלנו ישמח לסייע בבדיקת התאמתכם.

בתוכניתו מסביר כי הרבה צעירים חושבים שאם הם ילמדו בקורסים ויפתחו חנויות הם ירוויחו ממנה רווח פאסיבי מהותי – “זה שטויות במיץ עגבניות, שכן חנות אינטרנטית דורשת עבודה מדי יום. הדרך הנכונה ליהנות מהכנסה פאסיבית פעילה הוא למעשה להשקיע את הכסף בחברה שתדע לעשות את העבודה בשבילך”.

אלון גל, בעלים של חנות מקוונת שהוקמה ומנוהלת על ידי TCM  מספר כי הוא זוכה לרווחים מרשימים  ומסביר כי החברה  מקימה ומנהלת את החנות עבורך תמורת תשלום דמי ניהול מרווחים בלבד

השיטה של חברת TCM מתבססת על מערכת בינה המזהה מגמות בשוק באמצעות אלוגריתם חכם המזהה את המגמות והצרכים בשוק. “אחד מאפיקי ההשקעה שלי הוא חברה מסוימת שפיתחה אלגוריתם לזיהוי מגמות רווחיות ברחבי הרשת, החברה מקימה ומנהלת עבורך את החנות, אבל אין סחורה בחנות – אלא זו בעצם קרן השקעות שמזהה חיפושים פופולריים של אנשים. לדוגמא: יש צורך וביקוש למסכים של חברה מסוימת, אז האלגוריתם שולח לאנשים הצעות למבצעים שיש למסך הזה, ומעביר אותם דרך החנות שלי”.

כיום, לאחר שחווה את הצלחת השיטה בעצמו עם חנות אינטרנטית המספקת הכנסה פסיבית חודשית, הפך אלון גל לפרזנטור הראשי של חברת TCM. כחלק משיתוף הפעולה עם החברה מעביר גל הרצאות ומנחה כנסים בהם הוא מסביר על הסחר הדיגיטלי ועל הצלחתו האישית “התוודיתי לנושא הסחר דרך TCM. במשך השנה אני לאט לאט מתחיל לראות את כניסת הכספים ומבין את השיטה”

המטרה שלנו בחברת TCM הינה להעניק אושר כלכלי באמצעות הסחר הדיגיטלי הבינלאומי. אלון גל ,המאמן הלאומי והפרזנטור הראשי של חברת TCM מזמין אתכם לנצל את המשאבים והכוח של הסחר הדיגיטלי וליהנות מהכנסה פאסיבית.

סחר דיגיטלי בחברת TCM – הצטרפו להצלחה עוד היום

נגישות